Informacje kontaktowe


   

    Kawka Zabawka

    Plac Wolności 2, 25-367 Kielce

    /Budynek Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach/

    /Wejście przez dzieciniec/

    Telefon - 41 343 33 00

Lokalizacja


 

Napisz do nas


Administratorem Twoich danych osobowych Centrum Rozrywki KRAM s.c. A.Anacka K.Szostak, 25-655 Kielce ul. Łódzka 219, marcin@rajurwisa.pl

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podaj prawidłowe dane
Podaj prawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Przepisz kod
Nieprawidłowe dane

Stosujemy politykę informacyjną dotyczącą danych osobowych oraz używamy ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Zgadzam się